شیعه شدن دکتر برابین کوپر استرالیایی | پایگاه اطلاع رسانی استبصار (مرکز تخصصی مستبصرین)

آخرین اخبار

خانه » خبر و گزارش » شیعه شدن دکتر برابین کوپر استرالیایی

شیعه شدن دکتر برابین کوپر استرالیایی

یک مسیحی استرالیایی با حضور در دفتر آیت‌الله نوری همدانی مسلمان شد و نام حسین را برای خود برگزید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استبصار، یکی از استاد حوزه علمیه ، بابیان اینکه شور و شعور حسینی بالاترین طریق دستیابی به بصیرت دینی است، گفت: این موضوع طبق کلام پیامبر اسلام «از شهادت امام حسین، حرارتی در دل مؤمنین هست که هرگز رو به سردی نخواهد گذاشت» می‌تواند موجب طهارت و پاکی قبول انسان‌ها و دوری از تحریف حقایق می‌شود.

استاد حوزه علمیه با اشاره به مشارکت «وهب بن عبدالله کلبی» در لشکر حضرت اباعبدالله(ع) و دفاع از ولایت و امامت، ادامه داد:  دکتر جولیان تیموتی برابین کوپر، یک مسیحی استرالیایی با حضور در دفتر آیت‌الله نوری همدانی، مسلمان شد و نام «حسین» را برای خود برگزید. ضمناً خطبه عقد او با فرزانه مهدوی، استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر ری، در این دفتر خوانده شد.

احمدی بابیان اینکه دکتر برابین کوپر با اشاره به تبلیغات سوء آمریکا درباره ایران، بر مهربانی، مهمان‌نوازی و شجاعت ایرانیان تأکید کرده است گفت: مسلمان شدن این دکتر استرالیایی و انتخاب نام زیبای حسین، مؤید اثرگذاری آموزه‌های قرآن و عترت(ع) در طول تاریخ و در اقصی نقاط جهان است.

کارشناس دفتر آیت‌الله نوری همدانی بابیان اینکه در مدت حضورم در دفتر این مرجع تقلید، ۱۷ نفر از کشورهای مختلف مانند آلمان، رومانی، استرالیا، آمریکا، مسلمان شدند، تصریح کرد: فعالیت شبانه‌روزی دفتر آیت‌الله نوری همدانی در تهران، برکات زیادی برای کشور داشته است

خبرنگاران جوان

استبصار www.estebsar.ir

تلگرام t.me/estebsar_ir

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظرمطالب مشابه مطلب فوق