مرد جوان یونانی شیعه شد و نام خود را یوسف گذاشت + عکس | اسـتـبـصــار

آخرین اخبار

خانه » رهیافتگان » مرد جوان یونانی شیعه شد و نام خود را یوسف گذاشت + عکس

مرد جوان یونانی شیعه شد و نام خود را یوسف گذاشت + عکس

آیین تشرف “یورگوس جورج سیالوپ” شهروند یونانی به دین مبین اسلام ومذهب حقه شیعه، در محل رایزنی فرهنگی ایران درآتن

به گزارش پايگاه اطلاع رسانی استبصار، “در تاریخ ۱۳۹۱ یورگوس جورج سیالوپ” تبعه کشور یونان با اعلام رسمی تمایل خود برای تشرف به دین مبین اسلام و پذیرش مذهب شیعه به عنوان مذهب رسمی خود نام زیبای”یوسف” را برای آغاز زندگی دوباره خود برگزید.

در ابتدای این برنامه سرپرست رایزنی فرهنگی ایران ضمن خوشحالی از این انتخاب شایسته وپربرکت، با اشاره به دین مبین اسلام ودیگرادیان الهی گفت: خداوند متعال تمام پیامبران خود را براساس و محور اعتقادات به توحید و در نهایت برای هدایت جامعه بشری، ازطریق وحی مامور به ابلاغ پیام خود برای نجات انسان ها و هدایت بسوی سعادت دنیوی واخروی قرار داده است.

وی افزود: دین مبین اسلام توسط نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(صلی‌الله‌علیه) به بشریت ابلاغ و پایه های آن همچون دیگرادیان الهی براساس توحید و یکتاپرستی بنیان نهاده شده است.

دین مبین اسلام را دین وحدت، برادری و مودت توصیف کرد و گفت: نورانیت ودستورات متین اسلام فراگیر و برای همه اعصارمی باشد و دین اسلام برای تمام انسان ها ارزش بسیار والایی قائل است و در واقع برای رهایی انسان از قیود نفس شیطانی  و اماره وسرکشان به فرمان خدا برای انسان ها نازل شده است.

سیالوپ نیز با اقرار به وحدانیت خداوند ورسالت حضرت ختمی مرتبت وادای شهادتین بر زبان، به دین مبین اسلام و مذهب حقه شیعه جعفری اثنی عشری مشرف و مباهی گردید.

همچنین به تناسب انتخاب این نام، رایزنی فرهنگی کشورمان در این کشور علاوه بر یک جلد قرآن کریم به زبان یونانی و یک جلد کلام الله مجید به زبان عربی- انگلیسی، کپی یک نسخه از لوح فشرده فیلم “یوسف پیامبر” ساخته فرج الله سلحشور به وی جهت رویت ، مطالعه وآگاهی بیشتر از داستان حضرت یوسف اهداء نمود.

روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

استبصار www.estebsar.ir

تلگرام t.me/estebsar_ir

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظرمطالب مشابه مطلب فوق