چوآن يانك جوان چینی در حرم مطهر رضوی شیعه شد | اسـتـبـصــار

آخرین اخبار

خانه » خبر و گزارش » چوآن يانك جوان چینی در حرم مطهر رضوی شیعه شد

چوآن يانك جوان چینی در حرم مطهر رضوی شیعه شد

مرد جوان چینی در حرم مطهر رضوی با ادای شهادتین به دین مبین اسلام و مذهب تشیع پیوست.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانی استبصار، «چوآن یانک» درحرم امام رضا علیه السلام با ادای شهادتین به دین اسلام گروید.

وی گفت: در شهر تیانجین زندگی می‌کنم و در این شهر کوچک مسلمانان زیادی زندگی می کنند که همواره در کودکی با آنها در ارتباط بودم و علاقه زیادی به سبک زندگی و آیین‌های آنها داشتم.
چوان یانک انگیزه خود را جاذبه‌های دین اسلام عنوان کرد و گفت: امیدوارم بتوانم معرفت بیشتری نسبت به دین اسلام پیدا کنم و این معرفت را به دیگران منتقل کنم.
این جوان تازه مسلمان که دانش آموخته رشته معماری از دانشگاه چین است، ضمن ابراز خوشحالی از حضور در بارگاه منور رضوی اظهار کرد: از اینکه دینی دارم و معتقد به تعالیم آسمانی اسلام شده‌ام خرسندم و امیدوارم با گذر زمان و مطالعات بیشتر بتوانم بر عمق معلوماتم بیافزایم.
وی افزود: چندین بار به ایران و حرم مطهر مشرف شده ام و نخستین بار که در این مکان حضور یافتم از شکوه و عظمت معماری حرم امام رضا(ع) حیرت زده شدم و تحت تاثیر معنویت این مکان قرار گرفتم.
گفتنی است؛ در پایان این مراسم گواهی تشرف به اسلام به همراه هدایای معنوی و چند جلد کتاب از طرف مدیریت زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی به وی اهدا شد.

آستان نیوز

استبصار www.estebsar.ir

تلگرام t.me/estebsar_ir

نظرات کاربران

تعداد نظرات 2

  • اهورا ۰۱ مرداد ۱۳۹۸

    ایا کتابهایی که به عنوان هدیه به آنها داده میشود به زبان کشور محل سکونت آنهاست؟؟ اگر به زبان فارسی باشد که استفاده ای برای آنها ندارد

    • mahdi ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

      اگر به بخش بین الملل حرم مراجعه کرده باشند کتاب هایی به زبان خودشان داده می شود

ارسال نظرمطالب مشابه مطلب فوق