جوان قبرسی شیعه شد/ دین اسلام را دین صلح و عطوفت یافتم

یک جوان قبرسی در ایام ماه مبارک رمضان با حضور در دفتر آیت الله نوری همدانی در تهران با تشرف به اسلام ناب محمدی، شیعه علوی شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانی استبصار،  یک جوان قبرسی در ایام ماه مبارک رمضان با حضور در دفتر آیت الله العظمی «حسین نوری همدانی» در تهران با تشرف به اسلام ناب محمدی، شیعه علوی شد.

عضو دفتر آیت الله نوری همدانی در تهران با اعلام این خبر گفت: در ایام ماه مبارک رمضان، جوانی قبرسی به نام “مارینوس ماریتو” متولد ۱۹۷۰ میلادی با حضور در دفتر تهران آیت الله العظمی نوری همدانی به جاری کردن شهادتین مسلمان و شیعه علوی شد.

ایشان با اشاره به علت مسلمان شدن این تبعه قبرسی اظهار کرد: این تبعه قبرسی علت مسلمان شدنش را مطالعه و بررسی بسیار درباره دین اسلام اعلام نمود و گفت در طی این مطالعات دین اسلام را دین صلح، مهربانی و عطوفت یافتم و امیدوارم بتوانم موجب آبرومندی و سربلندی این دین در کشورم شوم.

آقای ماریتو  که برای ما خود را شیفته سبک زندگی پیامبر اسلام(ص) معرفی می کرد، نام «محمد» را بعد از مسلمان شدن برای خود برگزید.

تغییر دین یا مذهب افراد در این دفتر کاملا آزادانه انجام می شود و کارشناسان این دفتر قبل از انجام این اتفاق مهم، توضیحات مفیدی درباره ویژگی های اسلام و تشیع به افراد ارائه می کنند.

ابنا

استبصار www.estebsar.ir

تلگرام t.me/estebsar_ir

 

mahdi 0